IGOPAK - Producent Kartony Pudełka Opakowania Tekturowe Łódź-Warszawa
Wielozadaniowe pudła kartonowe - Zamów dziś!
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY

Przebijamy ceny kartonów! - Sprawdź!


Karton z napisem niska cenaMasz już stałego dostawcę lub producenta opakowań, ale chcesz obniżyć koszty związane z pakowaniem swoich produktów? Jest na to prosty sposób. Nie przepłacaj! - postaw na Igopak! Wystarczy, że prześlesz nam e-mail z konkretnym zapytaniem, dokonamy wyceny, a kiedy ją otrzymasz, nie zastanawiaj się "czemu u nas jest tak tanio?", pomyśl raczej - dlaczego inni mają tak drogo?! Nasza firma nie jest korporacyjnym molochem z nadmiernie rozbudowaną administracją, która podnosi koszty produkcji, dzięki czemu możemy przebijać proponowane przez konkurencję ceny pudełek kartonowych.

Zapewniamy, że wybór właśnie naszej oferty będzie trafny i słuszny pod wieloma względami, o czym przekonała się już duża rzesza Klientów, nie tylko z Łodzi i Warszawy, ale z całego kraju, a także zza granicy.

Zleć nam wycenę opakowań

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zwrócić się z prośbą o nawet niezobowiązującą wycenę opakowań tekturowych o konkretnych wymiarach i określonych parametrach. Nasz dział produkcji z przyjemnością odpowie w możliwie najkrótszym czasie. Przekonaj się, jak dobrą cenę możemy Ci przedstawić!

Spytaj o próbki lub wzorce

Stawiamy na długofalową współpracę z naszymi odbiorcami, dlatego dbamy o najwyższe standardy jakości, oferując jednocześnie atrakcyjne warunki, nie tylko cenowe. Czy tak jest na pewno? Możesz to sprawdzić, prosząc o próbki tektury bądź wzory gotowych kartonów czy pudeł - przekonaj się o ich jakości jeszcze przed zamówieniem.

FORMULARZ WYCENY
Imię i nazwisko  *
Firma
Telefon kontaktowy  *
E-mail  *
Rodzaj pudełek (klapowe, fasonowe)  *
Wymiary wewnętrzne w mm (dł. x szer. x wys.)  *
Rodzaj tektury (3-, 5-warstwowa, inna)  *
Kolor tektury (szara, bielona)  *
Ilość sztuk (większa ilość - niższa cena!)  *
Uwagi
* Pola wymagane

Kartony na wymiar w dobrych cenach!

Dziewczyna w pudle kartonowym


IGOPAK Sp. z o.o. • Tel/Fax (43) 675 20 14
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY