IGOPAK - Producent Kartony Pudełka Opakowania Tekturowe Łódź-Warszawa
Wielozadaniowe pudła kartonowe - Zamów dziś!
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY

O Firmie Igopak


Logo Igopak - producenta kartonów i opakowań tekturowych
PRODUCENT OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH

Firma IGOPAK powstała dokładnie 26 lutego 2008 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej założyciele mieli już wówczas wieloletnie doświadczenie w branży papierniczej, które postanowili wykorzystać, zakładając firmę produkującą opakowania tekturowe. Od samego początku więc, firma Igopak ukierunkowana jest na wytwarzenie pudełek, kartonów i wszelkiego rodzaju opakowań z tektury falistej oraz litej. Odpowiednia determinacja właścicieli oraz systematyczne i trafione inwestycje przyniosły efekt w postaci szybkiego rozwoju, a tym samym, osiągnięcia dużego udziału w rynku zbytu.

Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny mieszczą się w miejscowości Orchów w centralnej Polsce, co jest niewątpliwym atutem pod względem logistycznym. Z tego też względu, producent zaopatruje w swoje pudełka i kartony głównie odbiorców z Łodzi, Warszawy i okolic tych miast. Oczywiście nie można pominąć również najbliższych miejscowości jak Zduńska Wola, Łask czy Pabianice, gdzie firma od dawna cieszy się ugruntowaną pozycją.

Można być pewnym najwyższej jakości świadczonych przez Igopak usług oraz tego, że ceny produkowanych opakowań kartonowych będą na bardzo konkurencyjnym poziomie. Zapewnia to wydajny i stale unowocześniany park maszynowy, jak również wysoko wykwalifikowana kadra pracowników. Szeroka gama produktów, własna flota transportowa, umożliwiająca dostawy Just in Time, a także krótkie serie produkcyjne i stosunkowo szybkie terminy realizacji zleceń, to tylko kilka głównych atutów Igopak.

Zapraszamy do współpracy z przekonaniem, iż stanie się długotrwała ku zadowoleniu obu stron!

HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY