IGOPAK - Producent Kartony Pudełka Opakowania Tekturowe Łódź-Warszawa
Wielozadaniowe pudła kartonowe - Zamów dziś!
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY

Opakowania tekturowe na zamówienie i na wymiar

Jako Igopak jesteśmy producentem bardzo szerokiej gamy zbiorczych oraz jednostkowych opakowań z różnych rodzajów tektury (zobacz tutaj). W zależności od oczekiwań odbiorcy, określonych wymiarów oraz funkcji, jakie mają pełnić zamawiane pudła i kartony, stosujemy tekturę falistą 3- lub 5-warstwową o naturalnym zabarwieniu lub też bieloną. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, tj. wytwarzamy nie tylko standardowe i najbardziej popularne opakowania. Na zlecenie wykonujemy również inne wyroby tekturowe (kratownice, narożniki, obwoluty itp.), a każdy z nich może być zrobiony "pod wymiar", według ściśle określonych i nawet najbardziej specyficznych parametrów. Zakres naszej oferty obejmuje również wykonywanie nadruku na opakowaniach, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną i wszechstronną. Polecamy się!


Główne kategorie produktów

Przykładowe opakowania tekturowe z oferty IGOPAK

Każdy rodzaj opakowania z wymienionych wyżej kategorii wykonujemy na zamówienie i na wymiar. Możesz więc zlecić nam wyprodukowanie dokładnie takich pudełek czy kartonów, jakich potrzebujesz, nie tylko pod względem gabarytów, ale także o dowolnym fasonie i konstrukcji.

Atuty naszej oferty

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, służymy radą w zakresie doboru najbardziej odpowiednich wśród standardowych opakowań kartonowych, albo kiedy sytuacja tego wymaga projektujemy specjalny rodzaj pudełek pod konkretny przedmiot, który ma być w nie zapakowany.

Szeroki zakres naszej oferty, powinien zaspokoić zapotrzebowania firm z wielu branż przemysłowych, a także hurtowni, sklepów internetowych oraz wszelkich odbiorców indywidualnych. Zamawiając nasze produkty tekturowe, możesz być pewny, że w sposób szczególny dbamy o ich wysoką jakość i estetykę wykonania.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, zapewniając kompleksową obsługę - od projektu do produktu finalnego i dostawę.

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacjie związane z naszą ofertą, cenami poszczególnych produktów, czy też warunkami ewentualnej współpracy, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego - nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Możesz również poprosić o wycenę opakowań o konkretnych wymiarach poprzez formularz wyceny.

HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY