IGOPAK - Producent Kartony Pudełka Opakowania Tekturowe Łódź-Warszawa
Wielozadaniowe pudła kartonowe - Zamów dziś!
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY

Katalog FEFCO - wzory standardowych opakowań

Pudło/karton tekturowy klapowyPudełka/kartony klapowe powstają zwykle z jednego wykroju. Posiadają klapy wieka i dna a jeden z brzegów zakończony jest zakładką służącą do zszycia bądź sklejenia.
Do klientów wysyłane są w stanie rozłożonym na płasko, wymagającym jedynie zamknięcia klap i ewentualnie zaklejenia ich, np. taśmą samoprzylepną.

Pudełka tekturowe dwuczęściowePudełka dwuczęściowe (wieczkowe), to opakowania składające się z dwóch (lub więcej) oddzielnych, nakładających się na siebie części tj. dna i wieka. Zależnie od wymagań klienta są klejone bądź zszywane.

Pudełko tekturowe składanePudełka składane wykonywane są z jednego formatu. Ich zaletą jest możliwość składania zazwyczaj bez konieczności klejenia czy też zszywania.

Pudełko tekturowe wsuwanePudełka wsuwane, to rodzaj opakowań kilkuczęściowych. Mogą się składać z dwóch oddzielnych części, z których jedna wsuwa się w drugą,  bądź części połączonych, z których jedna pełni funkcję wsuwanego wieka jak i dna. Do łączenia części stosuje się klej lub zszywki.

Pudło tekturowe trwałePudła/kartony trwałe, to opakowania tekturowe, których konstrukcja sprawia, iż są szczególnie wytrzymałe. Składa się je najczęściej z dwóch oddzielnych części bocznych i części środkowej, pełniącej jednocześnie rolę wieka, dna oraz pozostałych boków. Łączenie poszczególnych części odbywa się poprzez klejenie lub zszywanie.

Pudełko kartonowe jednoczęściowePudełka jednoczęściowe - wykonane z jednego formatu, składane, z elementami zaginanymi lub bigowanymi. W miejscu łączenia stosuje się klej bądź zszywki.

Kratownica tekturowaWyposażenie pudeł, to różnego rodzaju tekturowe przekładki, ścianki rozdzielające, narożniki, kratownice itp. Mają za zadanie lepsze zabezpieczenie pakowanych produktów przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu lub magazynowania.

0 element(y|ów)
 
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY