IGOPAK - Producent Kartony Pudełka Opakowania Tekturowe Łódź-Warszawa
Wielozadaniowe pudła kartonowe - Zamów dziś!
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY
PUDEŁKA FASONOWE

Kartony i pudełka fasonowe

Zastosowanie

Kartony bądź pudełka fasonowe (wykrojnikowe) stosowane są zazwyczaj do pakowania produktów o mniejszych gabarytach. Najczęściej wykorzystuje się je w przemyśle spożywczym, ale i wszędzie tam, gdzie opakowanie musi mieć określony kształt i być ściśle dostosowane do specyficznych warunków transportu oraz przechowywania pakowanych towarów.

Produkcja

Pudełka fasonowe produkowane są z tektury falistej lub litej (zobacz Rodzaje tektury) przy użyciu specjalnie zaprojektowanej matrycy tnącej, tzw. wykrojnika. Dzięki takiej technice wykonania można uzyskać właściwie dowolny kształt i konstrukcję, która często nie wymaga już dodatkowego łączenia poprzez klejenie lub zszywanie. Po wykrojeniu wystarczy je złożyć i uzyskujemy pudełko gotowe do użycia. Takie opakowania mogą być również wyposażone w dodatkowe otwory, perforację czy też uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Pudełka fasonowe wykrojnikowe tak, jak w przypadku kartonów klapowych, możemy wykonywać z tektur 3- i 5-ciowarstwowych szarych (kolor naturalny) lub bielonych.

Pudełka fasonowe-wykrojnikowe

Więcej zdjęć

Wymiary, kształt oraz konstrukcja zamawianych kartonów i pudełek fasonowych, zależą wyłącznie od Twoich potrzeb i wymagań, którym z pewnością jesteśmy w stanie sprostać!
 


 
HOME
O FIRMIE
OFERTA
CENY
KATALOG FEFCO
ZAMÓWIENIE
KONTAKT
MAPA STRONY